HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mart 2017 Pazar

Şampiyon Halkalı Taştepespor


Şampiyon Halkalı Taştepespor
U15 Türkiye Şampiyonası Yalova Il merkezinde Kocaeli temsilcisi Güneş spor ile final müsabakasında karşı karşıya gelen Halkalı Taştepespor sahadan 1-0 galibiyetle ayrılarak Yalova şampiyonu ünvanı ile 2. Kademeye yükseldi.

Her iki takım oyuncularınında gergin gözüktüğü final müsabakasında ilk yarı golsüz eşitlikle geçilirken Küçük Çekmece temsilcisi Halkalı Taştepe spor Harun Deniz'in golü ile şampiyonluğa uzandı.
Halkalı Taştepespor'da Bayram Behram Kaya 40. Dakika da ikinci sarı karttan kırmızı görerek oyun dışı kalınca Küçük Çekmece temsilcisi son 30 dakikayı 10 kişi tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.