HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mart 2017 Cuma

ŞAMPİYON AVCILAR BELEDİYE

ŞAMPİYON AVCILAR BELEDİYE
U 16 A Liginde son haftaya grubunda lider giren Avcılar Belediyespor son maçında Halkalı Taştepe önünde ilk yarısını 1-0 yenik kapattığı maçta sahadan 2-1 galip ayrılarak mutlu sona ulaştı.


 Rakibi önünde devreyi 1-0 yenik kapatan Sarı Siyahlılar ikinci yarıya büyük bir kazanma arzusuyla çıktı. Sarı Siyahlılar Furkan Hancı’nın penaltıdan attığı golle skoru 1-1 yaptı. Maçın bitimine 5 dakika kala ortasaha oyuncusu Tayyip’in cezaalanı dışından sert vuruşunda top Halkalı Taştepe fileleriyle buluşunca skor 2-1’e geldi. Golün ardından saha karıştı. Halkalı Taştepesporlu futbolcu gol sevinci yaşayan rakibine centilmenlik dışı davranışta bulunarak kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Bu olaya sinirlenen Halkalı Taştepe kenar yönetimi de takımı sahadan çekince son 5 dakika oynanmadı. Karşılaşma ile ilgili karar hakemin raporu tarafından Federasyon tarafından verilecek. Karşılaşmayı 3-0 hükmen kazanması beklenen Avcılar Belediyespor bu sonuçla en yakın rakibi Özalibeyköyspor’un 3 puan önüne geçip şampiyonluğunu ilan etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.