HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mart 2017 Cuma

Sakarya'da Zara Ekinli ile Albayrak sporseverlerin takdirini topladı.

Sakarya'da Zara Ekinli ile Albayrak sporseverlerin takdirini topladı.
U15 Türkiye Şampiyonası 1. kademe maçlarının ilk gününde Sakarya'da iki farklı grupta mücadele eden Sultangazi Temsilcisi Zara Ekinli ve Gaziosmanpaşa temsilcisi Albayrak Spor müsabakada ortaya koydukları futbol ile rakip takımların ve taraftarların beğenisini kazandı.
Albayrakspor Kocaeli temsilcisi Körfez Gençler Birliği karşısında sahadan 2-0 galibiyetle ayrılırken, Zara Ekinli ise günün ilk maçında Bartın Temsilcisi Kemer Spor'a gol oldu yağdı. Zara Ekinli Spor'lu futbolcular Kemer spor karşısında aldığı 4-0 lık galibiyet sonrasında Cumartesi günü oynayacakları Kocaeli temsilcisi 41 Futbol Kulübü maçını beklemeye başladılar. Albayrakspor'da Cumartesi günü ikinci maçında Düzce temsilcisi Çilimli Belediyespor ile karşılaşacak. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.