HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mart 2017 Pazar

Sakarya'da İstanbul Derbisi

Sakarya'da İstanbul Derbisi.
U15 Türkiye Şampiyonası'da Sakarya'da il merkezinde oynanan 1. Kademe müsabakalarında iki İstanbul temsilcisi Zara Ekinli ve Albayrak Spor gruplarında şampiyon olarak finale adlarını yazdırdılar.

Sakarya İl merkezi A grubunda mücadele eden Sultangazi temsilcisi Zara Ekinlispor ilk maçında Bartın temsilcisi Kemerspor karşısında sahadan 4-0lık galibiyetle ayrılırken, ikinci maçında Kocaeli temsilcisi 41 FK ile karşılaştı. Normal süresi golsüz eşitlikle biten karşılaşmada penaltı atışları sonunda sahadan 4-2 galibiyetle ayrılan Sultangazi temsilcisi finale adını yazdırdı.
Sakarya İl merkezi B grubunda mücadele eden bir diğer İstanbul takımı Gaziosmanpaşa temsilcisi Albayrakspor ise ilk maçını Kocaeli temsilcisi Körfez Gençlerbirliği ile oynadı ve sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak önemli bir avantaj sağladı. İkinci maçında Düzce temsilcisi Çilimli Belediyespor ile karşılaşan Albayrak bu maçından da aynı skorla 2-0 lık galibiyetle sahadan ayrılarak adını finale yazdırdı.
Bugün her iki İstanbul temsilcisi Zara Ekinli ve Albayrak Sakarya il şampiyonluğu ve 2. kademeye isimlerini yazdırmak için sahaya çıkacaklar.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.