HAZIRLIK MAÇLARI

11 Mart 2017 Cumartesi

Paşabahçe'ye Hayat Veren Galibiyet

Paşabahçe'ye Hayat Veren Galibiyet
İstanbul Süper Amatör Klasman Lİgi A grubunda geride kalan 4 haftada bir türlü istediği sonuçları alamayan Paşabahçe 5. hafta maçında karşılaştığı Kocasinan maçında ikinci yarıda bulduğu gollerle sahadan 3 puanla ayrılarak BAL yolunda yeniden potaya girmeyi başardı. 

Beyoğlu Stadı'nda oynanan müsabakayı Mustafa Kürşat Filiz, Mustafa Cüneyt Çalışkan, Deniz Caner Özaral hakem üçlüsü yönetti.
Geride kalan 4 haftada 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle geçiren Paşabahçe, ligde son sırada eyr alan Kocasinan ile Beyoğlu Stadı'nda karşılaştı. İlk yarısı 0-0 eşitlikle sonuçlanan müsabakanı ikinci yarısının büyük bir bölümünde her iki takımda gol yollarında etkisiz kaldılar. 62. dakika da Ergün Yılmaz Paşabahçe adına perdeyi açan isim oldu. 81. dakika da Mehmet Ali Kaya farkı ikiye çıkarırken perdeyi Ergün Yılmaz'ın golü ile kapatan Paşabahçe sahadan 3-0 lık galibiyetle ayrıldı.
STAT: Beyoğlu
HAKEMLER: Mustafa Kürşat Filiz, Mustafa Cüneyt Çalışkan, Deniz Caner Özaral 
PAŞABAHÇESPOR: Emre Sami, Ferhat , Fırat, Murat, Mehmet Ali, Yunus Emre,
İskender, İshak ,Osman, Ergün, Yalçın 
TEKNİK DİREKTÖR: Aydın Çaylı
KOCASİNANSPOR: Muhammet, Erçin, Erhan, Adem, Serhat , Sedat, Adem Tüzer, Faruk , Yunus, Serkan, Mahmut 
TEKNİK DİREKTÖR: Ergün Albayrak

Arşiv fotoğraf kullanılmıştır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.