HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

PAŞABAHÇESPOR'DA ALİBEYKÖYSPOR MAÇI ÖNCESİNDE KEYİFLER YERİNDE

PAŞABAHÇESPOR'DA ALİBEYKÖYSPOR MAÇI ÖNCESİNDE KEYİFLER YERİNDE
Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubundaki temsilcilerinden olan Paşabahçespor hafta sonunda yapacağı Alibeyköyspor maçı öncesinde kendi tesislerinde antrenmanlarına devam etti.
Yeşil-Kırmızılı ekibin Paşabahçe Stadında yarı saha olarak antrenmana Sakatlığı Devam eden Kaleci Emre Sami, son oynanan karşılaşmada yaşadığı sakatlığın ardından sezonu kapattığı ifade edilen İshak Saruhan katılmazken, Yalçın ise saha etrafında düz koşu yaptı.

Paşabahçespor Takımı Teknik Sorumlusu Aydın Çaylı ile Yardımcısı Dinçay Atmaca yönetimindeki çalışma düz koşular ile başladı. Ardından bir süre istasyon çalışması yapan Beykoz ekibi son bölümde ise yarı sahada çift kale maç yaptı. Çalışmayı saha kenarından Kulüp Başkanı Coşkun Okur da takip etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.