HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mart 2017 Cumartesi

Paşabahçe'den dört dörtlük galibiyet
Klasman  A Grubu müsabakasında Paşabahçe ve Güngören takımları Sütlüce Beyoğlu Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın başından itibaren Paşabahçe takımının istekli ve tempolu ataklarına şahitlik ettik.


Oyunu kontrol eden taraf olan yeşil kırmızılı takım ilk kırkbeş dakikaya Yalçın ve Selçuk ile iki güzel gol sığdırmasını bildi.


Güngören takımı 0-2 mağlup duruma düştükten sonra ataklarını sıklaştırınca Ersel ile güzel bir gol buldu ve devre arasına 2-1 Paşabahçeüstünlüğü ile girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında açık bir futbol sergileyen Güngören takımı gol pozisyonları yakalamasına rağmen değerlendiremezken kalesinde pozisyonlar vermeye başladı.


Batuhan'nın kendi kalesine gol atması neticesinde farkı üçe çıkartan Paşabahçe takımı müsabakanın son anlarında Onurhan ile bir gol bulunca bu gol aynı zamanda müsabakanın skorunu tayin eden gol oldu.

Müsabaka sonunda Paşabahçe takımında sevinç,Güngören takımında ise hüzün vardı.


Paşabahçe takımı bu galibiyetle son iki haftaya Bal ümitlerini devam ettirirken,Güngören takımı ise resmen havlu attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.