HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

ÖZ YARIMBURGAZ ZOR DEPLASMANDAN 3 PUANLA DÖNDÜ.

ÖZ YARIMBURGAZ ZOR DEPLASMANDAN 3 PUANLA DÖNDÜ.
İstanbul 2. Amatör Lig 9. grupta yeralan ve sezonun ilk haftasını bay olarak geçen Küçük Çekmece temsilcisi Öz Yarımburgaz ilk karşılaşmasını Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı'nda Büyükdere ile oynadı. Karşılaşmayı Beyazıt Bestami Uyumaz, Şafak Silik, İbrahim Arda Aluç hakem üçlüsü yönetti.


Geçtiğimiz sezon 1. Amatör lig şansını son haftalarda kaçıran Öz Yarımburgaz Spor'lu futbolcular bu sezon aynı sonu yaşamak istemediklerini belirtirken, yeni sezonda 1. Amatör ligde yer alacaklarını açıkladılar. Konuk ekip karşılaşmaya iyi bir başlangıç yaparken Büyükdere kalesinde de net denebilecek gol pozisyonları üretmeye başladı. Ancak takımın gol ayakları son vuruşlarında bir türlü başarıyı sağlayamadılar. İlk yarı golsüz eşitlikle son buldu. 
İkinci yarı her iki takım açısından da zaman zaman gerginliklerin yaşandığı dakikalar oldu. Bu yarıda oyuna sonradan giren Hakan'ın golü Küçük Çekmece temsilcisine hayat verdi. 82. dakika da Hakan'ın ağlarla buluşturduğu top maçın skorunu belirledi. Büyükdere ünlü futbolcusu Evren ile birde penaltı atışından yararlanamadı. Büyükdere Spor'un kazandığı penaltı atışında topun başına geçen evren'in vuruşunda kaleci İlker harika bir kurtarışa imza atarlken takımının hanesine 3 puan yazılmasında da büyük katkı sağladı.
BÜYÜKDERE : 0 ÖZ YARIMBURGAZ : 1
Maç sonunda açıklama yapan Öz Yarımburgaz Spor'lu oyuncular, önemli bir rakibi deplasmanda yenmenin sevincini yaşadıklarını ve sezona 3 puanla başlamanın çok önemli olduğunu söylediler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.