HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU


OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
Küçükçekmece’de düzenlenen okullar arası Şehit Ömer Halisdemir voleybol turnuvasının şampiyonları oynanan final maçları ile belli oldu.

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen turnuvaya, 83 takımdan toplam 996 sporcu katıldı. Toplam 6 kategoride gerçekleştirilen turnuva, öğrencilerin heyecanına sahne oldu.
21 Şubat- 22 Mart tarihleri arasında oynanan müsabakalar sonunda dereceye giren okullara Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Özel Mektebim Müdüresi Gülperi Dayı, Sultanmurat Ortaokulu Müdürü Hasan Bucuk ve Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu Müdürü Cemil Mutlu tarafından ödülleri verildi.

KÜÇÜK KIZLAR
1.Yavuz Sultan Selim Orta Okulu
2.Özel Bilfen Halkalı Orta Okulu
3.Özel Mektebim Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEKLER
1.Yavuz Sultan Selim Orta Okulu
2.Sultanmurat Ortaokulu
3.Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu

YILDIZ KIZLAR
1.Özel Mektebim Ortaokulu
2.Halkalı Doğa Ortaokulu
3.Yavuz Sultan Selim Orta Okulu

YILDIZ ERKEKLER
1.Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu
2.Sultanmurat Ortaokulu
3.Yeşilyuva Ortaokulu

GENÇ KIZLAR
1.Kadiriye Moroğlu Lisesi
2.Gülten Özaydın Lisesi
3.Fahrettin Kerim Gökay Lisesi

GENÇ ERKEKLER
1.Fahrettin Kerim Gökay Lisesi
2.Kadiriye Moroğlu Lisesi
3.Özel Boğaziçi Temel Lisesi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.