HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mart 2017 Çarşamba

MUSTAFA ÖZDEMİR ” İLK PENALTIYI ATABİLSEYDİK DURUM FARKLI OLURDU “

MUSTAFA ÖZDEMİR ” İLK PENALTIYI ATABİLSEYDİK DURUM FARKLI OLURDU “
Beykoz İlçesinin İstanbul 2.Amatör Ligdeki mütevazi temsilcilerinden olan Beykoz Yenimahallespor üzgün ama umut dolu ! Bordo-Yeşilli ekip hafta sonunda Ortaçeşme Sahasında konuk ettiği Kartal Yunusspor maçında 2 penaltı atışından yararlanamamış kalesinde gördüğü 2 golle haftayı puansız kapatmak zorunda kalmıştı.

2 sezondur A Takım düzeyinde liglere katılım sağlamayan Beykoz ekibi, takımda daha önce forma giymiş, isimlerin Kaptanları İbrahim Özdemir ile birlikte Yönetim Kuruluna Lige girmek istiyoruz demesine olumlu cevabın gelmesinin ardından kısa sürede toplanmış ve bir iki haftalık çalışmanın ardından resmi maçlarına başlamıştı.

İlk haftayı galibiyet ile kapattıktan sonra grupta iddialı olan takımlardan Kartal Yunusspor ile çıkılan maçta durum 0-0 iken bir penaltı atışından yararlanamayan Beykoz Yenimahallespor, bir penaltı atışını da son dakikada kaçırmıştı.

Beykoz Yenimahallespor Takımının Antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada, ” Futbolda şansınız da kimi zaman yanınızda olmalı. Biz o ilk penaltı atışından yararlanabilseydik, durum çok daha farklı olacaktı. Kısmet değilmiş. Futbolcularımı özverili oyunlarından dolayı kutluyorum. Tek üzüntümüz maçımız takip eden Başkanımız Recayi Çelik’e bir galibiyet sevinci yaşatamamak oldu. Klasik bir ifade olacak ancak, önümüzdeki maçlara bakacağız ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.