HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

MİNİKLERİN EN İYİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

MİNİKLERİN EN İYİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen 10. Minikler Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ve sporcular düzenlenen törenle kupa ve madalyalarını aldı.

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen törene, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, İstanbulspor A.Ş 2.Başkanı Sebahattin Sarıalioğlu, Amatör spor kulüp Başkanları ve yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda sporcu ve vatandaş katıldı.
Dört ay boyunca 24 takımın kıyasıya rekabetine sahne olan turnuvanın ödül töreninde, gerçekleştirilen bisiklet şov büyük ilgiyle izlendi.  Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları protokol üyeleri tarafından verildi.
Dereceye Girenler:
1.İstanbulspor A.Ş
2.Küçükçekmece İdmanyurduspor
3.İFAspor
4.Bezirganbahçespor
Turnuvanın En Centilmen İki Takımı:  İstanbul Trabzonspor, Söğütlüçeşmespor
En Erken Gol atan oyuncu: Serhat Kulta - Bezirganbahçespor
En İyi Kaleci: Ahmet Melih Avcı-İstanbulspor A.Ş
Turnuvanın Gol Kralı:  İFAspor-Berk Kılıç
Turnuva En iyi Hakemi: Umut Sarıaltun

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.