HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mart 2017 Cuma

Minik Kızlar Ligi başlıyor

Minik Kızlar Ligi başlıyor
2017 yılında üçüncüsü yapılacak olan İstanbul Minik Kız Futbol Ligi başvuruları başladı. 23 Nisan-18 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan ligin statüsü İstanbul ASKF sitesinde yayınlandı.
Bu yıl 2004-06 doğumlu oyuncular yanında bir tane de 2007’li oyuncu sahada bulunduralbilecek. Lig geçen yıl olduğu gibi merkezi sahada düzenlenirken, 8 kişilik takımlar, 30 dakikalık devrelerde, yarı sahada oynayacaklar.

Ligin ilk yılında katılan 16 takım arasında Galatasaray şampiyon olmuştu. Grubunda yenilgisiz birinci olan yeşil beyazlı kızlarımız finallerde sürpriz sonuçlar alarak ligi dördüncü bitirmişti. İkinci yılda 14 takım arasında kızlarımız şampiyonluk ipini  göğüslemişti.

Ligde yer almak isteyen takımlarımızın ön-başvurularını İstanbul ASKF’de Asım Özdemir’e yapmaları gerekmektedir. Lig ile ilgili detaylar ve lig esasları ekte bulunmaktadır.

http://www.tffistanbul.org/images/192464217_IMKFLEsaslar.pdf

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.