HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

Maltepespor'da Yeni Teknik Ekip Belli Oldu.

Maltepespor'da Yeni Teknik Ekip Belli Oldu.
Maltepesporda yeni hoca yeni umutlar:
3.lig 3.grupta ligde kalma mücadelesi veren İstanbul temsilcisi Maltepespor yeni hoca Murat Bölükbaşı ile yeni umutlara doğru yola çıktı.

Teknik sorumlu Murat Bölükbaşı Yardımcı  Recep Asıl, kondisyoner Haydar Can Eren ve kaleci antrenörü Semih Ağra ile birlikte ligde kalan 7 maçta puan ya da puanlar alarak sezon sonunda ligden düşmemenin hesaplarını yapmaya başladı.

25 Mart Cumartesi günü Ankara deplasmanında oynanacak olan Adliyespor maçında oynatacağı kadroyu belirlemeye çalışan Murat Hoca arayış içine girdi.

Henüz 2 gündür takım ile birlikte idmanlara çıkan Murat Hoca futbolcuları tanımaya, teknik kapasitelerini ve dayanıklılarını yakından izliyor.

Maltepesporun yeni hocası Murat Bölükbaşı ve ekibine  başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.