HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mart 2017 Çarşamba

Maltepesporda Teknik sorumlu Şeref Özşan ve ekibiyle yollar ayrıldı.

Maltepesporda Teknik sorumlu Şeref Özşan ve ekibiyle yollar ayrıldı.
Maltepespor kulübünde 2016-17 sezonunun 8.haftasında 12 Bingölspor maçı öncesi yardımcı antrenör Murat Büyüköner ve kaleci antrenörü Semih Ağra ile birlikte  göreve başlayan Teknik sorumlu Şeref Özşan hocanın takımın son haftalarda aldığı 4 yenilgi üzerine  kötü gidişini önlemek adına istifa ettiği belirtildi.
Takımın başında 20 hafta  sahaya çıkan Şeref Özşan hoca ile Maltepespor ligde oynadığı 20 maça 6 galibiyet 5 beraberlik 9 yenilgi ile 23 puan topladı.

Ligin 2.yarısında oynadığı 10 maçta  4 galibiyet 1 beraberlik 5 yenilgi alan Maltepespor topladığı 13 puanla da ligin ilk yarısında oynadığı 17 maçta topladığı 11 puanı egale etti.

2.devrenin 2.haftasından sonra oynadığı 5 maçta 1 beraberlik ve 4 galibiyet alan Maltepespor Bayrampaşasspor maçı ile birlikte düşüşe geçerek üst üste 4 maçta yenilerek 12 puan kaybetti.

Elaziz Belediyespor deplasmanında 5-1 yenilen Maltepesporun bu kötü gidişi sonrası Teknik sorumlu Şeref Özşan sorumluluğu üzerine alarak gereğini yaptı ve istifa etti.

Maltepespor kulübü başkanı İlhan Özüpekoğlu ve yönetim kurulunun istifayı kabul ettiği ve takomın başına getirilecek yeni hocayı belirlemek için acilen toplandığı belirtildi.

Kendisi ile telefonda görüştüğümüz başkan İlhan Özüpekoğlu Teknik sorumlu Şeref Özşan hocamıza verdiği emekler için teşekkür ediyoruz dedi.

Teknik sorumlu arayışlarını sürdüren yönetimin en son Çubukspor kulübünde görev yapan Sakarya kökenli Teknik sorumlu Murat Bölükbaşı ile görüştüğü ve anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Maltepespor  25 Mart cumartesi günü deplasmanda Ankara Adliyespor ile oynanacağı maçın hazırlıklarını 21 Mart Salı günü yapacağı idmanı yeni hoca Murat Bölükbaşı’nın yaptırması bekleniyor.



Haber/Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.