HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

Maltepespor'da Ankara Adliyespor Maçı Hazırlıkları SürüyorMaltepespor'da Ankara Adliyespor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Murat Bölükbaşı beyin yıkıyor;

Maltepesporun yeni hocası Murat Bölükbaşı 25 Mart cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Ankara Adliyespor maçı hazırlıkları kapsamında futbolcularının beyinlerini yıkıyor.
Teknik sorumlu Murat Bölükbaşı bugün yapılan idmanda futbolcularına Arkadaşlar Ligde oynayacağımız  7 maçı rakiplerimiz bize vermeyecekler biz onlardan alacağız, bunun için de bizim sahada enerjimizin son damlasına kadar  mücadele ederek savaşmamız gerekiyor bunu kafanıza iyice sokun dedi.

Murat Bölükbaşı Ankara Adliyespor deplasman  maçında sahaya süreceği kadroyu belirlemeye çalışıyor.

Futbolcuları yakından izleyerek teknik kapasitelerine ve fizik kalitelerine bakarak kafasındaki on bir kişilik kadroyu  oluşturmak için çaba sarf ediyor.

Isınma sonrası yapılan top çalışmasına kaptan Veysi Öz alınmayınca yönetici Kortan Aksu’ya  yeter artık ne yapılmak isteniyor diyerek tepki koyması dikkatlerden kaçmadı.
Kaptan Veysi Öz antrenmanı terk etti ve  takım otobüsüne giderek tepkisini gösterdi.
Murat Bölükbaşı hoca sağ bekte de Hüseyin Akbaş’ı denedi.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.