HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mart 2017 Salı

Maç Tehir Haberini Kulübe Stat Görevlisi Bildirdi.

Maç Tehir Haberini Kulübe Stat Görevlisi Bildirdi.
Maçın oynanacağı gün maç saatleri değişti. Kulüplere bilgiyi stat görevlisi verdi. Kulüpler arayanın stat görevlisi olduğunu öğrenince tepki gösterdi. 
Bu hafta sonu maç atamalarında kısmi olarak yaşanan karışıklık sonrasında müsabakaların oynanma saatleri değişti. Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri'nde bu hafta sonu oynanması gereken müsabakalarda karışıklık yaşandı. TFF İl Temsilciliği Çilekli tesislerinde Saat 12.00'de oynanması gereken Beşiktaş - Adanaspor Kadın 1. ligi müsabakasını sisteme işlemeyince o saate başka müsabaka atandı. Kadınlar Ligi deplasmanlı lig olduğu için o saatte o maç oynanınca da diğer maçların saatleri yaklaşık olarak 2 saat ileriye kaydı. Saat 15.30'da oynanması gereken Cevat Köprübaşı - Fatih Sultan Mehmet maçı da doğal olarak 2 saat ötelendi.  

Saat değişikliğini stat çalışanı bildirdi.
Maç saatlerinin ileri kayması TFF İl Temsilciliği çalışanları yerine stat çalışanı tarafından kulüplere bildirildi. Cevat Köprübaşı Kulüp yetkilisi "Biz şaka yapılıyor zannettik. Birde kulübümüzün yönetim kurulu üyesi veya teknik ekibimiz aranmıyor. Geçen sezon bizimle birlikte çalışmış olan yardımcı antrenörü arıyorlar. Kardeşimiz bizi aradı böyle bir durum olduğunu bir araştırmamızı söyledi. Biz de telefon eden stat görevlisini aradık. Bize Federasyondan İsmail Ongun'un telefon numarasını vererek onu aramamızı söyledi. Bizde ısrar ettik ve basın danışmanımız aracılığı federasyonu arayarak gün içinde yaşadıklarımızı ve maç saatleri ile ilgili olarak kesin bilgi almak istediğimizi söyledik. İsmail Bey ile yapılan görüşmede maç saatlerinde bir değişiklik yaşandığını bunu bize bildirmesi için bölgenin kulüpler birliği başkanı olan Suat Üzümcü'ye aktardıklarını onunda bizi bilgilendirmesi gerektiğini söyledi. Maçın başlamasına 4 saat kala biz bu bilgileri hem de kendi çabamızla öğreniyoruz. Bilgi sadece bizim kulübümüze bu şekilde iletildiyse bunun altında bir art niyet olduğunu düşünmek zorunda kalacağız. Bu işin bu kadar ciddiyetsiz bir şekilde ele alınmasına bir anlam veremiyoruz. Bu konuda söyleyecek bir söz bulamıyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.