HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

Maçı kayıp ettiler ama duruşlarını kayıp etmediler

Maçı kaybettiler ama duruşlarını kaybetmediler
U16 1. lig 7. grup da şampiyonluk mücadelesi veren iki takım Güngören Doğuş spor ile Sultangazispor sezonun en önemli maçın da Güngören Belediyesi Güneştepe Sahası'nda karşı karşıya geldi.
Bu maç öncesi iki takım da 22 puanla liderliği paylaşıyorlardı.
Seyir zevkinin bir hayli yüksek olduğu maçta rakibine 3-2 kayıp eden ev sahibi takım liderliği kayıp etti ama maç sonun da rakibini centilmence yolcu ederek bir duruş sergiledi.
Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Sultangazi spor teknik heyeti işte şu sözlere yer verdi.
"Bugün U-16 Maçımızda çok kritik bir maça çıktık, puan puana olduğumuz ve averajla önlerinde lider bulunduğumuz Güngören Doğuş takımını deplasmanda 3-2 yenmeyi başardık, maçtan sonra başkanları, hocaları, taraftarları ve futbolcuları bizi tebrik ederek uğurladılar. ADAMlarla dolu Güngören Doğuş camiasına çok teşekkür ediyorum. 
Bazen öyle maçlar oynuyoruz ki, ellerinden gelen her türlü pisliği yaparak bir yerlere gelmeye çalışan, kazanmak için herşey mübahtır anlayışı güden kulüpler, hocalar görüyoruz, bugün aldığımız skordan çok rakip takımın centilmenliği sevindirdi beni, şampiyonluk yolunda rakibimize başarılar diliyorum."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.