HAZIRLIK MAÇLARI

21 Mart 2017 Salı

Kulüplerden Hem Tepki, Hem Destek Geldi.

Kulüplerden Hem Tepki, Hem Destek Geldi.
Karşılaşmaların ertelenmesi ile ilgili olarak kulüplerden hem tepki, hem de destek geldi. Hakemlere ve saha komiserlerine yapılan darp ve küfürlü saldırıların spor mantığı içinde yer alamayacağını belirten spor kulübü yöneticileri, ancak zaten TFF İl Temsilciliğinin nerede ise her hafta içine maç koyduğunu zaten çocukların velileri ile bu konuda sorun yaşadıklarını belirterek, birde şimdi bu maç için yeniden hafta ortası geleceğiz diyerek sitem ettiler.

İstanbul Gümüşhanespor'un genç çalıştırıcısı Mert Tay "Bizim amacımız çocuklarımıza spor yaptırmak. Bazen bizde sahada kendimize engel olamayarak sesimizi yükseltiyoruz. Ancak bu hiç bir zaman küfür, hakaret veya fiziki bir saldırıya dönüşemez. Hakemlerde bu organizasyonun bir parçası. Bu yapılanın spor olduğunu unutmamamız lazım." dedi.

Sadabad Spor Kulübü Başkanı Cengiz Öztürk "TFF İl Temsilciliği bu konuda sert yaptırımlar uygulamalı. Bizler daha çok alt yapı takımları ile lige katılıyoruz. Bazı sahalarda küfürden ve hakaretten çocuklarımız korkudan ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Resmen psikolojileri bozuluyor. Bunu yapan kulüp sayısı 10'u bulmaz. Bakın dikkat edin hakemlere saldırılarda genel olarak aynı kulüplerin adı çevresinde dolaşıyor. Bu kişiler federasyonda itibar görüyorlar. Bu takımları ligden ihraç etme cezasının olması lazım. Bunlar yüzünden bizler mağdur oluyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.