HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

KÜÇÜKÇEKMECESPOR THY'Yİ GOLE BOĞDU.

KÜÇÜKÇEKMECESPOR THY'Yİ GOLE BOĞDU.
Küçükçekmecespor U-16 takımı hafta sonu Türk Hava Yollarını deplasmanda 8-0 farklı skorla mağlup ederek 10.Grubun şampiyon oldu.

Bakırköy Belediye sahasında Türk Hava Yollarıspor ile Küçükçekmecespor takımları karşı karşıya geldiler. Maça hızlı başlayan taraf misafir takım Küçükçekmecespor oldu. Küçükçekmecespor ́un baskılı oyunu maçı tek kaleye çevirdi.

Karşılaşmanın her iki yarısında etkili futbol oynayan ve girdiği gol pozisyonlarını gole çevirmesini bilen Yeşil-Beyazlı takım Küçükçekmecespor bariz üstün oynadığı maçı 8-0 farklı skorla kazanarak üç puanı alırken en yakın takipçisi Esenlerspor 5 puan fark atarak yenilgisiz ve puan kayıbı yaşamadan şampiyonluğunu ilan etti.

Harun Özkan yönetiminde sahaya çıkan Küçükçekmecespor U-16 takım 10 maçta 10 galibiyet rakip ağlara 52 gol atarken kalesinde 3 gol görerek 3 puan topladı ve grup şampiyonu oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.