HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mart 2017 Pazartesi

KÜÇÜKÇEKMECESPOR KUPASINI ALDI.

KÜÇÜKÇEKMECESPOR KUPASINI ALDI.
İstanbul U-16/A Gençler ligi 10.Grupta namaglûp şampiyon olan Küçükçekmecespor U-16 Genç takımı hafta sonu Esenlerspor karşılaşması öncesi şampiyonluk kupasını aldı.

 U-16/A Gençler ligi 10.Grupta şampiyon olan Küçükçekmecespor takımı hafta sonu Metin Oktay Stadında Esenlerspor karşılaşması öncesi şampiyonluk kupasını İASKF tarafından görevlendirilen İstanbul Balkanspor Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever'in elinden alan futbolcular büyük sevinç yaşadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.