HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mart 2017 Salı

KÜÇÜKÇEKMECE DERBİSİ BALKANSPOR'UN 3-2

KÜÇÜKÇEKMECE DERBİSİ BALKANSPOR'UN 3-2
İstanbul 2. Amatör Lig 9.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Küçükçekmece İlçesinin iki kulübü olan İstanbul Balkanspor ile Özyarımburgazspor takımları arasındaki haftanın maçında İstanbul Balkanspor, evinde ağırladığı Özyarımburgazspor'u 3-2 mağlup etti.

Ligin 5. Haftasında Küçükçekmece İlçesinin iki kulübü olan İstanbul Balkanspor ile Özyarımburgazspor takımları Sefaköy Kartal sahasında karşı karşıya geldiler. Sağnak yağmur altında oynanan karşılaşma da İstanbul Balkanspor sahadan3-2 galibyetle ayrılarak puanını 10'a çıkardı ve lider Sağmalcıların iki puan gerisinde zirve yarışını devam ettirdi.

"KAZANMAYI BİLDİK"
Maçı değerlendiren İstanbul Balkanspor Genel Koordinatörü Kemal Can , “Lige iyi bir başlangıç yaptık. Başarılı sonuçlar almaya devam ediyoruz. Bu gün kardeş kulübümüz Özyarımburgazspor ile zorlu bir maç oynadık. İyi mücadele ettik ve kazanmayı bildik. Oyuncularımı kutluyorum.

Özyarımburgazspor takımını da verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Ligde her zaman iddialıyız. İyi bir takımımız var. Takımın moral ve motivasyonu iyi durumda. Takımıma çok güveniyorum. Bundan sonra oynayacağımız maçlara da en iyi şekilde hazırlanacağız. Başarılı sonuçlar alarak taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.