HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

KIŞ SPOR OYUNLARININ 7 ETABI AVRUPA 3 KONUTLARINDA YAPILDI.

KIŞ SPOR OYUNLARININ 7 ETABI AVRUPA 3 KONUTLARINDA YAPILDI.
Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında çalışmalarını sürdüren Küçükçekmece Belediyesi, komşuluk ilişkilerini güçlendirmek amacıyla hayata geçirdiği “Kış Spor Oyunları Site Turnuvaları projesi devam ediyor. 

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında Masa Tenisi, Stranç ve Tavla branşlarını kapsayan Kış Spor Oyunları Site Turnuvasının 7.Etabı Avrupa 3 Konutlarında hafta sonu gerçekleştirildi. Gün boyu süren Kış Spor Oyunları Turnuvası, zevkli ve çekişmeli mücadelesine sahne oldu.
Turnuvada dereceye girenlere Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Avrupa 3 Konutları yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Sarıgöl, Emekli Emniyet Müdürü Fatma Karadurman tarafından kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi. 

MASA TENİSİ
1.Şükran Adalı
2.Deniz Bozak
3.Yavuz Bayın
TAVLA
1.Erhan Aslaner
2.Hüseyin Bozak
3.Bülent Eren
SATRANÇ
1.Efe Erdoğan
2.Hasan Dilber
3.Utku Özgür

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.