HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mart 2017 Perşembe

Kireçburnu Teknik Direktörü Arif Bozok "Yükselişe geçeceğiz."

Kireçburnu Teknik Direktörü Arif Bozok "Yükselişe geçeceğiz."
Sarıyer'in 2. amatör ligdeki temsilcilerinden Kireçburnu Spor'da Teknik Direktör Arif Bozok ligdeki durumlarının kimseyi aldatmamasını söyledi.
Bozok "İlk iki hafta da aldığımız sonuçlara bakıldığında tabii pek iyi bir takım izlenimi vermiyoruz. Ancak bu sonuçlar kimseyi yanıltmasın. Çok genç bir kadro ile oynuyoruz. Yaş ortalamamız 17,5, futbolcularımın bir iki tanesi dışında tamamı ilk kez A takım kategorisinde sahaya çıkıyor. Tabii karşımızda hep papaz futbolcular. Çocuklarımız maç sonunda sahada yaşadıklarını anlatırken hayretler içinde kalıyorlar. Onları bu tür futbolcular konusunda uyarmamıza rağmen şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.."
Bu hafta ile birlikte çıkışa geçmek istediklerini söyleyen Bozok, "Biz hazırlıklarımızı şampiyonluk için yapmadık. 5 senenin takımını yapmak istiyoruz. Kendi öz kaynaklarımızla sahaya çıkarak başarılara imza atmak istiyoruz. Öyle büyük transfer bütçeleri ayıracak durumumuz yok. Çocuklarım tamamen lige uyum evresi yaşadılar. Hepsi çok kaliteli ve sporcu ahlakı bulunan futbolcular. Bundan sonra yükselişe geçeceğimize inanıyorum." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.