HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

KESTANELİK’İN HEDEFİ BAL

KESTANELİK’İN HEDEFİ BAL
Süper Amatör Küme ekiplerinden Kestanelikspor’un hedefi Bölgesel Amatör Lig olarak belirlendi.

Yönetimin önümüzdeki sezon için çalışmalara şimdiden başladığı, kulüp başkanı Süleyman Kırdar ve yönetimin Bölgesel Amatör Lig için kesenin ağzını sonuna kadar açtığı bildirildi.

KONGRE SÜRECİ HIZLANDI
Kestanelikspor yönetiminin önümüzdeki günlerde de genel kurul kararı alarak yeni sezon öncesi yönetim kurulunu güçlendirmeyi ve 7 olan yönetim kurulu üye sayısını 15 kişiye çıkaracağı bildirildi. Kulüp Başkanı Süleyman Kırdar’ın genel kurulda yeniden aday olarak Kestanelikspor’u Bölgesel Amatör Lig hedefine taşıyacak olan 15 kişilik dev listesiyle yeniden yönetime talip olacağı ifade edildi.

YENİ STAT YOLDA
Öte yandan Kestanelikspor yönetiminin kongre gündeminin yanısıra mahallelerinde bulunan halısahanın ebatlarını büyüterek nizami hali getirilmesi için de yerel yönetimlerin kapısını aşındırmaya başladığı kaydedildi. Yönetimin, sahanın büyütülmesi ve stat haline getirilmesi için gerekli prosedürleri izleyerek en kısa süre içinde stadyumu Kestanelik halkına armağan etmek istediği, böylece de taraftarları önünde maçlara çıkmak istediği elimize ulaşan bilgiler arasında. Yönetimin konuyla ilgili olarak sahanın durumunu İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2017 programına sokmak ve saha ile ilgili ödenek çıkarmak için de bütün şartları zorlayacağı ifade edildi.

GÜVENCİ: HEDEF BÖLGESEL LİG
Kestanelikspor 2.Başkanı Olcay Güvenci de Kestanelikspor olarak önümüzdeki sene hedeflerinin Bölgesel Amatör Lige yükselmek olduğunu, bu doğrultuda kongreye giderek Süleyman Kırdar başkanlığında 15 kişilik yeni bir yönetim oluşturacaklarını söyledi. Güvenci “Kestanelikspor’un önümüzdeki sezon hedefi Bölgesel Amatör Lig olacaktır. Bunun için de yönetim kurulu üye sayımızı kongre ile birlikte 15 kişiye çıkaracağız. Belki de sürpriz olarak Basketbol şubesini de kurabiliriz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.