HAZIRLIK MAÇLARI

20 Mart 2017 Pazartesi

Kestanelik Spor'dan Çanakkale Şehitliği'ne Ziyaret

Kestanelik Spor'dan Çanakkale Şehitliği'ne Ziyaret
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kestanelik Spor 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası'nda Çanakkale Şehitliğini ziyaret etti.
Bu sezon Süper Amatör Lig 3. grupta yer alan ve son haftaya kadar Bölgesel Amatör Lig için klasman grubuna kalmak için mücadele veren Kestanelik Spor'un yöneticilerinden Başkan Yardımcısı İbrahim Güvenir, Kestanelikspor Sportif Direktörü Serkan Özür ve Kestanelikspor Basın ve Medya İletişim Sorumlusu Yasin Özmen ile birlikte bir grup taraftar eşliğinde ÇAnakkale Şehitliği'ni ziyaret etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.