HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

Kartal Bulvar 1-1 Selimiye

Kartal Bulvar 1-1 Selimiye 
16/A Ligi 16. Grup’ta ikinci sırada zirveyi kovalayan Selimiye ile dördüncü sırada bulunan Kartal Bulvarspor, Kartal Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı’nda karşı karşıya geldi. 


Doğukan Güzel’in ayağından bulduğu golün ardından Kartal Bulvar’ın golüne engel olamayan Selimiye, haftayı 1 puanla kapattı ve lider Pendik Güllübağlar’ın kayıpsız geçtiği Taçspor maçının ardından puan farkının 3’e çıkmasına engel olamadı. 


11. hafta maçında 22 puanlı Selimiye, 25 puanla lider konumda bulunan Pendik Güllübağlar’ı Selimiye Stadı’nda ağırlayacak. Selimiye bu maçtan galip gelmesi halinde zirvenin yeni sahibi olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.