HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mart 2017 Cumartesi

Kardjali’de 9 Türk Ekip Mücadele Edecek

Kardjali’de 9 Türk Ekip Mücadele Edecek
03-05 Mart tarihlerinde Bulgaristan´da yapılacak olan Offroad Fest Kardjali’ye ülkemizden de 9 ekip katılıyor.
Tolga Yılmaz - Ejder Erişti, Burak Ayvaz-Cenkut Fırıncı, Mehmet Becce-Hüseyin Afşar, Burak Ahmet Çepni-Vedat Bozan, Deniz Dağlı-Semih Noyan, Ali Kartal-Serdar Uludağ, Tarık Gökbay-Serkan Kara, Kaan Sayın-Okan Sayın ve Erkan Kaynak- Filiz Kaynak ekipleri bu zorlu mücadelede ülkemizi temsil edecekler.

2017 sezonunun ilk startı için Bulgaristan'da yer alan tüm ekiplerimize başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.