HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mart 2017 Pazartesi

KARACAKÖY 4 KÖŞE

KARACAKÖY 4 KÖŞE
2. Amatör Lig 1.Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Karacaköy Belediyespor, deplasmanda Seymenköy’ü 4-0 gibi net bir skorla mağlup ederek şampiyonluk yarışındaki iddiasını ortaya koydu.Silivri Ortaköy Stadı’nda oynanan maçın ilk yarısında zorlanan konuk takım son 15 dakikada açılarak farka gitti. İlk yarıda rakibine direnen Seymenköy maçın son bölümünde kondisyon olarak rakibine ayak uyduramadı. Maça iki takım da kontrollü başladı. Dakikalar ilerledikçe oyuna ağırlığını koyan konuk takım 21. dakikada Enes Akyüz’ün golüyle 1-0 öne geçti. 


İlk yarıda başka gol olmayınca bu gol aynı zamanda ilk yarının da skoru oldu. İkinci yarı ile birlikte konuk Karacaköy oyunu rakip sahaya yıktı. Seymenköy de oyunu kendi sahasında kabul ederek kontrataklarla sonuca gitmeye çalıştı.
Seymenköy saman alevi gibi gelişen ataklarında rakip cezaalanı içinde çoğalamayınca kontaatak girişimleri olgunlaşmadan biterken Karacaköy de ikinci yarıda tüm hatlarıyla yüklenerek ikinci gol için istekli bir oyun ortaya koydu. 75. dakikada sahneye çıkan Volkan Özleyen konuk takım adına skoru 2-0 yaptı.
85. dakikada Enes Akyüz kendisinin ikinci, takımının üçüncü golünü Seymenköy filelerine bıraktı. Maçta son sözü 89. dakikada Nazım söyledi: 0-4.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.