HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mart 2017 Pazartesi

Karaağaçspor zirveye demir attıTekirdağ 2.AmatörLig E Grubunda Karaağaçspor Küçükyoncalı engelini farklı geçerek zirveye yerleşti.
Müsabakanın başından sonuna kadar oyunun tek hakimi olan Karağaçspor takımı doksan dakika sonunda tam yedi golü rakip filelere göndererek zirveye demir atmış oldular.Geçtiğimiz hafta beş futbolcusu ceza alan Karaağaçspor takımının bu hafta sonu alacağı sonuç merakla bekleniyordu.Altı takımdan oluşan E Grubunda ilk beş müsabaka sonunda Karaağaçspor takımı,Çukuryurtspor ve SarayMarmaraspor takımları ile 12 puanda olup averajla zirvede yer aldılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.