HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mart 2017 Cuma

Kağıthane Spor İle Neşat Yolcu'nun Yolları Ayrıldı.

Kağıthane Spor İle Neşat Yolcu'nun Yolları Ayrıldı.
Geçtiğimiz sezon Kağıthane Spor'un başında görev yapan ve şampiyonluk yaşayan Teknik Direktör Neşat Yolcu ile Kağıthane Spor'un yolları ayrıldı.
Başarılı Teknik Direktör kendi sosyal paylaşım sayfasında duyurduğu ayrılık haberini şu cümlelerle açıkladı.
"Bir yıl görev yaptığım kağıthanespor takımından ayrılmış bulunmaktayım burada bize inanıp güvenen bizi göreve getiren sayın Başkan Halil İbrahim Kasapoğlu'na Ali Yavuz Bey'e, bizim her daim yanımızda olan Bülent Kasapoğlu ve Yıldırım Yılmaz evladıma sonsuz teşekkür ederim. Başarılı bir sezon geçirerek gurubunda 15 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi alarak 47 puanla şampiyon olup bir üst lige çıkmayı başarmıştır. Yöneticisinden taraftarına herkese çok teşekkür ederim. Bizlere verdikleri desteklerinden dolayı kader birliği yaptığım oyuncu grubuma çok teşekkür ediyorum. Herkes hakkını helal etsin, Allahım herkesin yolunu ve bahtını açık eylesin" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.