HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

Kadınlar 2. Ligi'nde Play-off maçları başlıyor:

Kadınlar 2. Ligi'nde Play-off maçları başlıyor: 

2016-2017 sezonu Kadınlar 2. Ligi'nde Play-off ve Play-out maçları 18-19 Mart tarihlerinde başlıyor. Kadınlar 2. Ligi'nde gruplarını ilk iki sırada tamamlayan Fatih Vatan Spor Kulübü Bayan Futbol Takımı, Kocaeli Harb-İşspor, Amed Sportif Faaliyetler (Amedspor Kadın Futbol Takım'ı.), Hakkarigücü Spor takımları Play-off turunda mücadele etmeye hak kazandı.Gruplarını son iki sırada bitiren Konya İdmanyurdu Spor, Eskişehirspor, Ağrı Birlik Spor, Gazikentspor takımları ise Play-out grubunda yer alacak. Müsabakalar çift devreli lig usulüne göre tarafsız sahalarda oynanacak ve takımlar 14 haftalık lig grubunda elde ettikleri puanların yarısı ile başlayacaklar. Play-off ve Play-out gruplarına ait müsabaka programı ve fikstür internet üzerinden çekildi.                       

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.