HAZIRLIK MAÇLARI

5 Mart 2017 Pazar

İstanbulspor'un nihayet yüzü güldüKlasman Grubunun favori takımlarından İstanbulspor takımı bu gün oynadığı Yeşilköy müsabakasında birçok ilki yaşamanın mutluluğunu yaşıyor.
Oynadığı üç müsabakada da gol atma ve galip gelme başarısını gösteremeyen sarı siyahlı ekip bu gün 2-1 önde götürdüğü müsabakada muhtemelen 3-0 galip gelmenin sevincini yaşıyor.Hakem müsabakayı aldığı darbe sonucunda tatil edince hükmen 3-0 galibiyet kesin gözüyle bakılınca,ilk gol ilk galibiyet ve ilk üç puan sevinci soyunma odasında müthiş bir coşkuyla kutlandı.

1 yorum :

Anonim dedi ki...

Utanmadan seviniyolar he hemde ama fotoğrafta bi kişi eksik -HAKEM..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.