HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mart 2017 Perşembe

İstanbul Trabzon 1-1 Öz Alibeyköy

KARŞILIKLI GOLLER 1 PUANI GETİRDİ
İstanbul Trabzon 1-1 Öz Alibeyköy
İstanbul U-19 /1. Ligi’nde sahasında Öz Alibeyköyspor'u konuk eden İstanbul Trabzonspor U19 takımı rakibi ile 1-1 berabere kaldı.


İstanbul U-19 /1. Ligli 4.Grupta 6.Hafta Halkalı Etap Stadında İstanbul Trabzonspor ile Öz Alibeyköyspor takımları arasındaki maçı Caner Erbil, Zeynep Rabia Gülen ve Kadir Yeniyol hakem üçlüsü yönetiği karşılaşmada ev sahibi İstanbul Trabzonspor Serkan penaltı golü misafir takım Öz Alibeyköyspor Kadir'in golleri ile iki ekip rakip kalelere birer gol atınca, karşılaşma 1-1 berabere bitti ve takımlar puanları paylaştı. Misafir takım Öz Alibeyköyspor ligde puanını 13'e çıkarırken, ev sahibi İstanbul Trabzonspor ise 6.maçında 4. puanını aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.