HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

İSTANBUL SİTESPOR'DA KİRAZ MEVSİMİ

İSTANBUL SİTESPOR'DA KİRAZ MEVSİMİ 
2. Amatör Lig 15.GRUP İstanbul Sitespor ile Kirazlıtepe spor karşı karşıya geldiler. İstanbul Sitespor, Kirazlıtepe karşısında sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.


Dudullu Sahasında oynanan maçta Sercan Yılmaz ,Mehmet Taşdemir, Samet Yılmaz hakem triosu ve Muzaffer Zeren saha komiserinin yönettiği mücadele güneşli bir havada başladı.
Kirazlıtepe spor  başlama vuruşuyla maça başlandı. İst.Sitespor maça hızlı ve atak bir futbolla başladı ve sağlı sollu ataklarının ilk meyvesini 12. Dakikada Adem Kılıçaslan'ın golüyle 1-0 öne geçti.İlk yarı oyunun hakimi ve bir çok pozisyonu cömertçe harcayan  İstanbul Sitespor rakip takıma fırsat vermeyerek ilk yarıyı 1-0 üstün olarak kapattı.
İkinci yarıya beraberlik golünü bulmak isteyen Kirazlıtepe spor oyuncusu Özgür Ölmez 50.dakikada yapmış olduğu faul sebebiyle sarı kart aldı hakeme itirazları sebebiyle ise ikinci sarı kartı alarak oyun dışında kaldı.
10 kişi kalan Kirazlıtepe Spor mücadelesine devam etti.
İki güzel pozisyon yakalayan Kirazlıtepe spor
İstanbul Sitespor'un sağlam defansı ve kalecisi Yusuf Gündoğan Kirazlıtepe Spor'un gol atmasına izin vermedi.Heyecanla devam eden müsabakada,İstanbul Sitespor 69.dakika da maçın 40 dakikasında oyuna giren 13 numaralı Furkan Keskinoğlu'nun topu ağlara göndermesiyle rahat bir nefes aldı. İst.sitespor bir çok gol pozisyonuna girmesine rağmen skoru değiştirecek golü bulamadı ve İstanbul Sitesprun 2 -0 üstünlüğüyle sonuçlandı Bu skor İstanbul Sitesporu haftayı 3 puan ve moral ile kapatmış oldu.
Haber : Gizem Şafak
Fotoğraflar : Selim Şafak 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.