HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mart 2017 Pazartesi

İSTANBUL SİNOP’TA ORYANTİRİNG HEYECANI

İSTANBUL SİNOP’TA ORYANTİRİNG HEYECANI
İstanbul Sinopspor’un Oryantiring şubesi Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe yarışında İstanbul’u 11 sporcuyla temsil ediyor.

Müsabakalar için Antalya’da kampa giren İstanbul Sinop hedef madalyalarla İstanbul’a dönmek. Konuyla ilgili olarak antrenör Mücahit Demirel yaptığı açıklamada “İstanbul Sinopspor Oryantiring takımımız yeni kurulmasına rağmen sezon sonunda kupayı getireceğiz. Bu hafta sonu 14 yaş altı federasyon yarışmamız Florya Atatürk Ormanında yapılacak. Orada da küçükler kategorisindeki 10-12-14 yaş sporcularımız başarılar getirecekler inşallah. Yönetime desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.