HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mart 2017 Pazartesi

İSTANBUL SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİ BAŞKANI ALİ OSMAN ÖZGÜL” SIKINTI YOK”

İSTANBUL SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİ BAŞKANI ALİ OSMAN ÖZGÜL” SIKINTI YOK” 
Spor servisimiz İstanbul futbolunun büyük yükünü çeken İstanbul Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgülü ağırladı.
1947 Trabzon Yomra doğumlu Ali Osman Özgül. İstanbul Futbol Saha Komiserliği Derneğinde 1989 yılında Dernek Yöneticisi olduktan sonra, 2010 yılında tek aday olarak girdiği İstanbul Futbol Saha Komiserliği Derneği Olağanüstü Genel Kurul’da tekrardan Başkanlığa seçildikten sonra bu görevi başarıyla sürdürmekte. Dürüstlüğü ve davranışları ile her zaman örnek bir kişi olarak gösterilen Ali Osman Özgül, İstanbul’da futbol ile alakalı herkesin sevgi ve saygısını kazanmış bir insan. Ali Osman Özgül, “İstanbul’da bir haftada 800 resmi müsabaka oynanıyor. Biz 3oo üzerinde kadromuzla hafta içi-hafta sonu tüm müsabakalara Saha Komiseri atıyoruz. İstanbul’da Eylül’de başlayan Ligler Temmuz ayına kadar sürüyor. Son yıllarda İstanbul Futbol Saha Komiserliği çok büyük bir ivme kazandı. İstanbul, Türkiye demektir. Çünkü ilimizdeki resmi müsabaka sayısı neredeyse 25 ile eşittir. Bizim, İstanbul’da çok çalışkan, yetenekli, sürekli eğitimlerden geçen, genç ve dinamik bir kadromuz var” dedi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun tüm Kurulları ile uyum ve işbirliği içerisinde görevlerini sürdürdüklerini ifade eden Özgül, “Saha Komiserleri Derneğine verdikleri sonsuz destekten dolayı kendilerine teşkilatım adına teşekkür ederim. Bizlere olan güvenleri, bizi daha iyi işler yapmaya teşvik ediyor. Bu başarılı Yönetimler var olduğu sürece İstanbul futbolunun sırtı yere gelmez” dedi.Özgül, Saha Komiserleri Derneğinin her geçen gün daha iyi olabilmesi için göreve geldikleri günden bu yana çok çalıştıklarını ve artık sistemin hatasız işlediğini başladığını belirterek, “En önemli hizmet Dernek lokalimizle birlikte Kurumsal yapının oturtulmasıydı, bunu başardığımızı düşünüyoruz. Saha Komiserlerinin saygınlığı arttı, Derneğimizin daha iyi olması için çaba ve gayretlerimiz sürecek” dedi.21 kişilik Yönetim Kurulu ve 320 kişilik mevcutlarıyla sorunsuz bir şekilde Türk Futboluna hizmet ettiklerini ifade eden Özgül, “tüm ekibimiz son derece gayretli bir şekilde çalışıyor. Geçmiş dönemlere nazaran oldukça başarılı işlere imza atıyoruz. Ben 35 yıldır Saha Komiserliği yapıyorum, gönül rahatlığıyla söyleyebilirim; bu kadro Benim yönetimimde İstanbul’a gelen en iyi kadrodur. Derneğimize çağ atlattık. Yaptıklarımızı hiç kimse inkar edemez!… 


Ali Osman Özgül, Türkiyenin en sıkıntısız Şubesinin İstanbul'un Hiç bir sorunu kalmadığını belirterek “Ben ve ekip arkadaşlarım hiçbir zaman hizmetten geri durmadık. Hiçbir işi yarım bırakmadık. İnandığımız yolda asla geri adım atmadık. Şimdi diyoruz ki, biz, Türkiye Futbol Saha Komiserlerini daha ileriye taşıyacak güce sahibiz, benim bu ekip ile çözemeyeceğim hiçbir sorun yoktur “şeklinde konuştu. Başkan Özgür yeni sezonda saha komiserlerine müjdeyi vererek tek tip kışlık mont kemelerin hazır olduğunu söyledi. Not; Ceylanspor’un başarılı başkanı Fikret Er’de sohbetimize katıldı .kendisinin Kulübüyle ilgili düşüncelerini ileriki günlerde yayınlayacağız 
HABER VE FOTO:EROL EFTEKİN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.