HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

İSTANBUL BALKANSPOR MORAL BULDU.5-2

İSTANBUL BALKANSPOR MORAL BULDU.5-2
İstanbul U-14/B Gençler ligi 9.Grupta itibar maçlarını oynayan İstanbul Balkanspor kendi sahasında ağırladığı Beyoğlu Sütlücespor'u 5-2 yenerek moral buldu.

Ligin 12. haftası Sefaköy Kartal sahasında Küçükçekmece İstanbul Balkanspor ile Beyoğlu Sütlüçespor U-14/B Genç takımları karşılaştılar.
Misafir takım Beyoğlu Sütlücespor yedek oyuncudan yoksun sahaya çıktı. Karşılaşmada üstün futbol sergileyen ev sahibi İstanbul Balkanspor karşılaşmayı 5-2 gibi skorla kazanarak üç puanı alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.