HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

İSTANBUL BALKANSPOR KENDİ SAHASINDA 5-3 MAĞLUP OLDU.

İSTANBUL BALKANSPOR KENDİ SAHASINDA 5-3 MAĞLUP OLDU.
İstanbul 2.Amatör Lig 9.Grupta İstanbul Balkanspor kendi sahasında grubunun güçlü takımlarından Sağmalçılarspor'a 5-3 mağlup oldu.

Ligin 4.Haftası Sefaköy Kartal sahasında İstanbul Balkanspor ile Sağmalçılarspor takımları karşı karşıya geldiler.
Karşılaşmanın ilk yarısından her iki takımda karşılıklı atılan gollerle 2-2'lik skorla soyunma odasına gittiler.Müsabakanın ikinci yarsında daha iyi ve üstün futbol sergileyen misafir takım Sağmalcılarspor attığı gollerle sahadan 5-3 'lük skorla galip gelerek üç puanı alan takım oldu.
Ev sahibi İstanbul Balkanspor kendi saha ve seyircisi önünde ilk yenilgisini alarak sahadan puansız ayrılan taraf oldu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.