HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

İSTANBUL ATAKENTSPOR LİDERİ YAKIN TAKİBE ALDI.

İSTANBUL ATAKENTSPOR LİDERİ YAKIN TAKİBE ALDI.
İstanbul U-14/B Gençler ligi 14.Grupta şampiyonluk yarışı veren İstanbul Atakentspor kendi sahasında ağırladığı Güneşlispor'u 5-0 gibi farklı skorla yenerek lider İstanbul Kastamonuspor'u takip etmeye devam etti.


Ligin 12.Haftası Halkalı Etap sahasında İstanbul Atakentspor ile Bağcılar Güneşlispor U-14/B Gençleri karşı karşıya geldiler. Her iki yarıda rakibi Bağcılar Güneşlispor'a göre üstün futbol oynayan ev sahibi İstanbul Atakentspor karşılaşmayı 5-0 gibi farklı skorla kazanarak 32 puanlı lider İstanbul Kastamanuspor’u 31 puanla takip etmeye devam etti.
İstanbul Atakentspor 12 maçta 60 gol atarken kalesinde 9 gol gördü ve 31 puan toplayarak iddiasını sürdürdü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.