HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mart 2017 Cuma

İstanbul Ağrıspor'da Hedef Zirvede KalmakLige fırtına gibi başlayan ve ilk iki maçını kazanan İstanbul Ağrıspor'da hedef beşte beş ile Harb-İş Spor Cumartesi günü karşı karşıya gelecek olan İstanbul Ağrıspor galibiyet serisini sürdürme planları yapıyor.
2.Amatör ligde mücadele eden İstanbul Ağrılıların futboldaki yeni gururu olan İstanbul Ağrıspor 2016-17 sezonunun beşinci maçında Harb-İş Spor ile karşılaşacak. Cumartesi günü saat 14.00'da Asım Kara Tesisleri Gülsuyu Maltepe Stadı'nda rakibiyle karşı karşıya gelecek olan İstanbul Ağrıspor'da hedef galibiyet serisi sürdürerek 5'te beş yapmak.Maça davet çağrısı yapan  İstanbul Ağrıspor Kulübü As Başkan İsa Menteş, " Değerli hemşerilerim İstanbul'un gururu Ağrılıların göz bebeği İstanbul Ağrı sporumuz dolu dizgin dörtte dört yaparak inşallah beşinci galibiyetini ulaşacaktır. 


Kamuoyuna sesleniyoruz takımınıza desteklerinizi esirgemeyiniz ağrı sporumuza başarılar diliyor galibiyete endekslemiş olduğumuzu belirtiyoruz haydi Türbündeki yerinizi almaya davet ediyorum sizi" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.