HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mart 2017 Perşembe

İstanbul Ağrıspor hedefe kilitlendi..

İstanbul Ağrıspor hedefe kilitlendi..
2.Amatör lig 14.grupta mücadele eden İstanbul Ağrıspor kulübünde hedef 1.Amatör lig.

Ağrı’lı Mehmet Latif Yaşlı’nın girişimleri ile 2017 yılında kurulan ve 2016-17 sezonunda federe olarak 2.Amatör lig 14.grupta mücadele eden İstanbul Ağrıspor 3. maçını da kazandı.

Paşabahçe stadında Küçüksu Yenimahallespor takımının konuğu olan İstanbul Ağrıspor maçı 4-0 farklı kazandı.

Aldığı bu galibiyetle 3 maçta 3 galibiyet  9 puanla 14.grupta maç eksiği ile 2.sıradaki yerini korudu.

Bu hafta yine deplasmanda İstanbul Ataşehirspor ile karşılaşacak olan İstanbul Ağrıspor kulübü başkanı Mehmet Latif Yaşlı "İlk sezonumuzda 2. Amatör ligde şampiyonluk hedefledik, teknik ekibimiz ve futbolcularımızın bizi bu hedeflerimize ulaştıracaklarına inanıyorum." dedi.

Haber : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.