HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mart 2017 Salı

İKİTELLİ ALTYAPI SİLDİ SÜPÜRDÜ!

İKİTELLİ ALTYAPI SİLDİ SÜPÜRDÜ!
İkitellispor Antrenörleri Hikmet Aydın ve Ali Ayyıldız, istatistikleri alt üst etti. 2007 yılından bu yana İstanbul amatör altyapı liglerine adeta ambargo koyan Ayyıldız ve Aydın, takımıyla birlikte 10 yılda 25 kez kazandığı Amatör Lig Şampiyonluğu ile İstanbul’da ulaşılması zor bir başarıyı elde etti.


2007 Yılında Abdulselam Ceyhan Başkanlığında yeniden yapılanmaya giden İkitellispor kulübü Hikmet Aydın ve Ali Ayyıldız hocaları takımların başına getiren Mavi-Beyazlıların başarılı teknik direktörleri göreve geldiği günden itibaren altyapıya yönelik çalışmalarıyla da tanınan teknik adamlar, şampiyonluk kariyerinin yanı sıra Profesyonel takımların alt yapılarına futboluna kazandırdığı yeteneklerle de dikkat çekti.

1990 yılında kurulan İkitellispor 'da başarının adresi haline getiren Mavi-Beyazlılar, hedefine adım adım ilerliyor. Altyapının her kademesinde İkitellispor gerçeği geçmiş yıllarda İkitellispor altyapısından gelen futbolcuların rağbet gördüğü Küçükçekmece'de artık İkitellispor altyapısından yetişen sporcular daha çok dikkat çekiyor. Bunda kuşkusuz İkitellispor Antrenörleri Hikmet Aydın
ve Ali Ayyıldız Hocaları’nın etkisi var.

Hikmet Aydın İkitellispor 'da tam 10 yıl süreyle antrenörlük görevini sürdüren Aydın, antrenörlük kariyerine istikrarlı bir şekilde devam ederken, altyapıya yönelik çalışmalarıyla da takdir topluyor. Futbolu yaşam şekli haline getiren ve İkitelli futboluna çok önemli katkılar sunan Aydın ve Ayyıldız spor tesislerine uğramadıkları gün sayısı oldukça az. Kazandığı şampiyonluklarla her yıl yükselişini sürdüren teknik adam, kulübünü de adeta bir futbol okuluna çevirdi. Her yaştan sporcuya sahip olan ikitellispor Kulübü’nü profesyonel bir görüntüye kavuşturan Aydın, A Takım Antrenörü Ali Ayyıldız ile birlikte büyük çaba göstererek, tam 285 faal sporcunun başında, kalabalık genç gruplarından yeni futbolcular keşfetmeye devam ediyor.

İkitellispor kulübü, İstanbul’da oynanan tüm liglerde zirve yaptı. Altyapıya yönelik yürüttüğü çalışmaları, şampiyonluklarla taçlandıran Hikmet Aydın ve Ali Ayyıldız, takımıyla birlikte 2016-2017 yılı futbol sezonunda liglere kelimenin tam anlamıyla ambargo koydu. 2016-2017 sezonun İkitellispor kulübü, İstanbul Amatör Liglerinde oynanan 6 futbol liginin 5’inde şampiyon olmayı başardı. Takımıyla çıktığı tüm liglerde neredeyse tüm maçları kazanmayı başaran Mavi-
Beyazlılar, Ligi başta olmak üzere, U-17,U-16,U-15 ve U-14 liglerinde grup şampiyon oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.