HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mart 2017 Cuma

Hüseyin Akgün “ Ya Silivri, ya Çatalca çıksın”

Hüseyin Akgün “ Ya Silivri, ya Çatalca çıksın”
B.Çekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Akgün, Çatalcaspor’un, Silivrispor’u 2-0 yendiği maçın ardından gazetemize bir değerlendirmede bulunarak iki takımdan birisinin 2.Lige çıkmasını arzuladığını, B.Çekmeceli bir spor adamı olarak da bundan büyük bir mutluluk duyacağını söyledi.


Çatalca- Silivri maçını protokolden takip eden Akgün maç sonu açıklamasında “Silivri ve Çatalca iki dost kulüp güzel bir maç yaptı. İki takımın da Play Off’a çıkmasını istiyorum. İki takımımızdan biri 2.Lige çıkarsa da bundan mutlu olurum.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.