HAZIRLIK MAÇLARI

9 Mart 2017 Perşembe

Hürriyet Eğitim'de Kaptan Dümene Geçti

Hürriyet Eğitim'de Kaptan Dümene Geçti
İstanbul 2.Amatör 4. Grupta iki 6 puanlı takımdan Hürriyet Eğitimspor evinde Gelişimspor'u ağırladı.
Karşılaşmanın başlama düdüğü ile birlikte rakip kalede korner kazanan taraf ev sahibi Hürriyet Eğitim oldu. Ramazan'ın kullandığı korner atışında topla buluşan Ersin topu arkaya aşırdı. Gelen topa kafa ile vuran Hürriyet Eğitim kaptanı  Ahmet Taşkan topu filelerle buluşturdu ve mücadelenin henüz 1.dakikasında ev sahibi ekip 1-0 öne geçti. Bu golden sonra oyuna denge gelirken ilk yarıda başka gol olmadı ve ev sahibi ekip soyunma odasına önde giren taraf odu.

İkinci yarıya daha arzulu ve istekli başlayan takım ise Gelişimspor oldu. Baskı kurup beraberlik için yüklenen konuk ekip, aradığı golü bir türlü bulamazken, Hürriyet Eğitim'de kontra ataklarla farkı arttırmak istedi. Karşılaşmanın son dakikasına girildiğinde konuk ekip Gelişimspor'un bir topu da direkten dönerken mücadelede başka gol olmadı ve Hürriyet Eğitim 3.maçını da kazanarak puanını 9 yapmayı başardı.
Haber : Melih Öztürk

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.