HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mart 2017 Çarşamba

Haznedar Çetinkaya İlk Yarıyı Lider Tamamladı.

Haznedar Çetinkaya İlk Yarıyı Lider Tamamladı.
U19 1. lig 13. grup da kıran kırana geçen şampiyonluk mücadelesinde Haznedar Çetinkaya ilk yarıyı lider kapatmayı başardı.

İlk yarının son maçında ligin ve grubun güçlü takımların İstiklal Spor'a konuk olan Haznedar Çetinkaya sahadan galibiyetle ayrılarak liderliği kimseye kaptırmadı.
Bakırköy Belediyesi sahasın da Osmaniye İstiklal sporunun konuğu olan Haznedar Çetinkaya spor uzun süre 0-0 giden maçta bulduğu tek golle rakibini 1-0 skorla geçerek üç puanın sahibi oldu. 
Aldığı bu galibiyetle puanını 16 çıkaran Muhammet Öztekin'in öğrencileri ilk yarıyı lider kapadılar.
Osmaniye İstiklal spor - Haznedar Çetinkaya spor 0-1

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.