HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mart 2017 Perşembe

Harun Özkan “BU KADRO BİR PROJE KADROSU”

Harun Özkan “BU KADRO BİR PROJE KADROSU”
Geçtiğimiz sezon başında Küçük Çekmece Spor'un alt yapılarda başına geçen Harun Özkan, kazanılan şampiyonlukların ve yakalanan başarıların sistemli çalışmanın eseri olduğunu söyledi.
Küçük Çekmecespor Teknik Direktörü Harun Özkan altyapıda iyi bir ivme yakaladıklarını, kulüp başkanı Ahmet Kurşun’un bu oluşumda çok büyük emeğinin olduğunu söyledi.

Özkan “U 16 Liginde sezonun bitimine bir hafta kala şampiyonluğu garantiledik. K.Çekmecespor’un altyapısının yeniden yapılanmasında bu kadronun emeği, payı çok büyük. Bu kadro daha büyük işler yapar. Bu kadro bir proje kadrosu. Bu kadronun oluşumunda kulüp başkanı Ahmet Kurşun’un çok büyük emeği var.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.