HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mart 2017 Salı

HALKALI ALTILIYI BULDU.

HALKALI ALTILIYI BULDU.
İstanbul 2.Amatör Ligi’nde mücadele eden Küçüçekmece Halkalıspor kendi sahasında ağırladığı Beyoğluspor'u 6-1 farklı skorla mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.
8. Grupta Ligin 6.Haftası Halkalı Etap sahasında Halkalıspor ile Beyoğluspor takımları karşı karşıya geldiler.


Müsabakanın başından sonuna kadar üstün futbol sergileyen ev sahibi Halkalıspor Murat (4), Ali Eren ve Akif'in attığı gollerle rakibi Beyoğluspor'u 6-1'lik skorla mağlup eden Halkalıspor üç puanı alan takım oldu.
Karşılaşma sonunda rakibini farklı bir skorla geçmeyi başaran Küçükçekmece temsilcisi Halkalıspor, bugüne kadar oynadığı maçlarda 4 galibiyet 2 yenilgi alarak 12 puan topladı ve grupta iddiasını sürdüren takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.