HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mart 2017 Cuma

Halkalı Taştepe'de Ligden Çekildi.

Halkalı Taştepe'de Ligden Çekildi.
2. Amatör ligde 3. hafta sonunda ligden çekilen takım sayısı ikiye yükseldi. Daha önce lige katılarak gruplarda yer alan Esenler Turgutresi maçlara çıkmayarak ligden çekilmişti. Bu hafta sonu oynanan müsabakalar sonunda da 4. grupta yer alan Halkalı Taştepe Spor Kulübü ligden çekildi. 

Ligde geriye kalan maçlarında 3-0 hükmen yenik sayılacak Küçükçekmece temsilcisi, A takım düzeyinde bir yılda lige alınmama cezası uygulandı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.