HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mart 2017 Pazar

Halkalı Taştepe Yalova'da finale kaldı.

Halkalı Taştepe Yalova'da finale kaldı.
U15 Türkiye Şampiyonası Yalova İl Merkezi grup elemelerinde Kocaeli temsilcisi Harbiş ile karşılaşan Halkalı Taştepe bu maçından da galibiyetle ayrılarak adını finale yazdırmayı başardı.

U15 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakaları Yalova il merkezi B grubunda mücadele eden Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepe Spor Kocaeli temsilcisi Harbiş karşısında da sahadan 4-1 galibiyetle ayrılarak serisini sürdürdü ve adını fainale yazdırmayı başardı. Halkalı Taştepespor'a galibiyeti getiren goller ilk yarıda Enes Bayık(2)'dan gelirken, ikinci yarıda Harun Deniz ve Arda Erolan'ın golleri skoru belirledi. Halkalı Taştepe bugün bir başka Kocaeli temsilcisi Güneş Spor ile il şampiyonluğu için final maçına çıkacak.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.