HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mart 2017 Cuma

Halkalı Taştepe 1299 Bilecik Belediyespor karşısında fark yarattı.

Yalova'da Buruk Sevinç.
Halkalı Taştepe 1299 Bilecik Belediyespor karşısında fark yarattı.
Yalova il merkezinde U15 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları için bulunan iki İstanbul temsilcisi Başakşehir ve Halkalı Taştepe ilk gün müsabakalarında sahada yer aldılar. Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepe 1299 Bilecik Belediyespor'u her iki yarıda bulduğu ikişer golle 4-0 lık skorla geçti. Karşılaşmanın tamamında Bilecik temsilcisi karşısında üstün bir performans sergileyen Halkalı Taştepe Spor ilk yarıyı Berham Kayra Hava ve Yusuf Alinç'in golleri ile 2-0 önde kapattı. İkinci yarıda da baskılı oyunun sürdüren İstanbul temsilcisi Yusuf Alinç'in ayağından bir gol daha bulurken kapanışı Harun Deniz yaptı. 4-0 
Halkalı Taştepe ikinci maçını Cumartesi günü Kocaeli temsilcisi Harb-İş ile oynayacak. Günün bir diğer maçında ise Başakşehir, Sakarya temsilcisi Tüvasaş Demir Spor ile karşılaştı. Bu karşılaşmadan gelen haber İstanbul Amatör Sporseverleri üzdü. Başakşehir sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrılırken ikinci maçını Cuma günü Kocaeli temsilcisi Güneşspor ile oynayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.